خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
زیرمانیتوری مدیریتی
ثبت شرکت لهستان
عینک افتابی اصل
لوله استیل
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

مشاوره تحصیلی

مشاورذه تحصیلی تلفنی کنکور ارشد دکتری نمونه دولتی تیزهوشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون کارشناسی ارشد هرساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این آزمون، بایستی با مراجعه به سایت سازمان سنجش، و مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98  و اطلاع از  شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 ، ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند. به دلیل آنکه  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98 به صورت اینترنتی انجام می شود ممکن است برخی از اطلاعات به صورت اشتباه در فرم ثبت نام درج شود. به همین منظور سازمان سنجش برای ویرایش اطلاعات اشتباه زمانی را در نظر می گیرد و داوطلبان می توانند در بازه های زمانی تعیین شده، با مراجعه به سایت اطلاعات خود را تصحیح کنند.

داوطلبانی که اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام درج نموده اند، می توانند در زمان هایی که سازمان سنجش برای ویرایش اطلاعات در نظر می گیرد، به سایت سنجش مراجعه و به اصلاح بند های اشتباه اقدام نمایند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، بازه های زمانی مختلفی از سوی سازمان سنجش در نظر گرفته می شود و داوطلبان می توانند در این زمان ها برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

  1. در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

– ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری برای سال 98، از روز جمعه به تاریخ 16 / 09 / 97 آغاز شده و تا روز 25 / 09 / 97 نیز ادامه دارد و اگر داوطلبان در درج اطلاعات، دچار خطا شده باشند، حداکثر تا تاریخ 25 آذر مهلت داردند با مراجعه به سایت ثبت نام، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

2.در زمان مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

پس از اتمام بازه زمانی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، ممکن است بعضی از داوطلبان از ثبت نام جا مانده باشند. سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان زمانی را در نظر می گیرد که با مراجعه به سایت سنجش، ثبت نام خود را انجام دهند. علاوه بر آن داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه اطلاعات اشتباه در فرم ثبت نام  وارد کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت سنجش، فرم ثبت نام را دریافت و بند های مربوطه را تصحیح کنند.

3. هنگام انتشار کارت ورود به جلسه

ممکن است برخی از داوطلبان از زمان هایی که در گذشته برای ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شده است، جا مانده باشند. این دسته از داوطلبان می توانند چند روز قبل از برگزاری آزمون و در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 ، با مراجعه به سایت سنجش اطلاعات اشتباه را اصلاح نمایند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98

برای ویرایش اطلاعات، داوطلبان باید به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات شخصی و اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده + شماره پیگیری ثبت نام + شماره ملی + سال تولد)، فرم ثبت نام را دریافت نمایند. از مهم ترین بخش های فرم ثبت نام، معدل داوطلب می باشد که باید حتما با معدل درج شده در مدرک کارشناسی، مطابقت داشته باشد در غیر این صورت عواقب آن متوجه داوطلب خواهد بود. ویرایش همه ی اطلاعات ثبت نامی مانند نام، نام خانوادگی، نوع مدرک، سال فارغ التحصیلی و … در همه ی بازه های زمانی که توسط سازمان سنجش در نظر گرفته می شود، امکان پذیر می باشد، ولی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه، فقط اطلاعاتی که نتایج اولیه تاثیر گذار می باشد ( مانند معدل کل دوره کارشناسی و …) ، قابل ویرایش خواهد بود.

  • داوطلبانی که سال آخر مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته می باشند، باید در زمان در نظر گرفته شده برای دریافت کارت ورود به جلسه، میانگین نمرات واحدهای درسی گذارنده شده را، در فرم ثبت نام درج نمایند.
  • دانشگاه آزاد سایت و زمان جداگانه ای برای ویرایش اطلاعات نخواهد داشت و ویرایش اطلاعات ثبت نامی کلیه دانشگاه ها فقط از طریق سازمان سنجش امکان پذیر می باشد.
  • داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد، متوجه عدم اعمال سهمیه ایثارگری شده باشند باید با مراجعه به ارگان ذیربط، پیگیر اصلاح آن باشند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98

آزمون کارشناسی ارشد همه ی گروه های آزمایشی فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم دامپزشکی، کشاورزی و هنر روز های پنج شنبه و جمعه به تاریخ 05 / 02 /98 و 06 / 02 / 98 برگزار می شود ( پنجم و ششم اردیبهشت ماه) علاوه بر آن آزمون رشته های شناور نیز در نوبت بعد از ظهر روزهای فوق برگزار خواهد شد. همه ی داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون، پرینت کارت ورو به جلسه را دریافت نمایند و در روز آزمون همراه خود داشته باشند. برخی از اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه عبارتند از نام و نام خانوادگی، شماره ملی، مدرک و سال فارغ التحصیلی داوطلب، نوع سهمیه و … که همه ی این اطلاعات باید تطابق کامل با اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام داشته باشد. در صورتی که اطلاعات روی کارت اشتباه باشد باید با مراجعه به سایت سنجش و کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات، اقدام با اصلاح آن نمایند. علاه بر باجه های رفع نقص سازمان سنجش مستقر در مراکز استان های نیر همزمان با انتشار کارت، آماده خدمت رسانی به داوطلبان می باشند. آدرس باجه های رفع نقص در سایت سنجش قرار داده می شود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

اگر قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را داشته باشید با مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد از آخرین مربوط به کارشناسی ارشد اطلاع یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – مشاوره تحصیلی تلفنی – لیست رشته های کارشناسی ارشد سراسری –  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری – ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98 - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 - شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 - هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98  - دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98  - کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 - اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 -انتخاب رشته کارشناسی ارشد – مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد – شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون – شهریه کارشناسی ارشد – شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد – تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری –  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری – ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98برچسب ها : ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد , ثبت نام کارشناسی ارشد , کارشناسی ارشد,

+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 توسط علی ابراهیمی |