خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاورذه تحصیلی تلفنی کنکور ارشد دکتری نمونه دولتی تیزهوشان

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه سراسری استان آذربایجان شرقی 96 – 97

رشته پرستاری به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار زیر مجموعه گروه تجربی شناخته شده است که هرساله این رشته داوطلبان زیادی را برای ادامه تحصیل در دانشگاه سراسری استان آذربایجان شرقی جذب نموده است. در واقع نقش و وظیفه یک پرستار، پذیرش، آماده سازی، مراقبت ها و حمایت های اجتماعی و جسمی برای کنترل کل افراد، خانواده و جامعه می باشد. معمولا برای دریافت مدرک کارشناسی این رشته حداقل 4 یا 5 سال زمان لازم است و دانشجو ملزم به گذراندن 130 واحد درسی می باشند.
 رتبه در سهمیه  رتبه کشوری  سهمیه قبولی  جنسیت  شهر داوطلب  رشته  نوع دوره کارنامه
2128 7674 منطقه 1 زن تبریز پرستاری روزانه کارنامه
2382 8714 منطقه 1 مرد تبریز پرستاری روزانه کارنامه
4476 10785 منطقه 2 مرد لاهیجان پرستاری روزانه کارنامه
               

 
ادامه مطلب
برچسب ها : رتبه قبولی پرستاری 96 , رشته پرستاری , کارنامه قبولی پرستاری 96 , تراز رشته پرستاری,

+ نوشته شده در دوشنبه 25 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه سراسری استان ایلام 96 – 97

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه سراسری استان ایلام 96 - 97
آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه سراسری استان ایلام 96 – 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه قبولی پرستاری سراسری استان ایلام 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647


رشته پرستاری به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار زیر مجموعه گروه تجربی شناخته شده است که هرساله این رشته داوطلبان زیادی را برای ادامه تحصیل در دانشگاه سراسری استان ایلام جذب نموده است. در واقع نقش و وظیفه یک پرستار، پذیرش، آماده سازی، مراقبت ها و حمایت های اجتماعی و جسمی برای کنترل کل افراد، خانواده و جامعه می باشد. معمولا برای دریافت مدرک کارشناسی این رشته حداقل 4 یا 5 سال زمان لازم است و دانشجو ملزم به گذراندن 130 واحد درسی می باشند.
ادامه مطلب
برچسب ها : رتبه قبولی پرستاری 96 , رشته پرستاری , کارنامه قبولی پرستاری 96 , تراز رشته پرستاری ایلام,

+ نوشته شده در دوشنبه 25 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

زمان برگزاری آزمون نهایی پرستاری دانشگاه آزاد نجف‌آباد 97

زمان برگزاری آزمون نهایی پرستاری در دانشگاه آزاد نجف‌آباد
زمان برگزاری آزمون نهایی پرستاری در دانشگاه آزاد نجف‌آباد

نخستین دوره آزمون عملی نهایی پرستاری به صورت osce(عملی ایستگاهی) در محل آزمایشگاه مهارت‌های بالینی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد.به گزارش پایگاه خبری دانشگاه آزاداسلامی واحدنجف آباد، مینا جوزی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: «بر اساس سرفصل رشته کارشناسی پرستاری مصوبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این پس همه دانشجویان پرستاری موظفند در پایان دوره چهار ساله آموزشی پرستاری در این آزمون شرکت کنند. به عبارت دیگر شرط فارغ‌التحصیلی دانشجویان شرکت در این آزمون و کسب نمره قبولی است.»
ادامه مطلب
برچسب ها : دانشگاه آزاد نجف آباد , آزمون نهایی پرستاری , پرستاری دانشگاه آزاد 97,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647

دانشگاه پیام نور هر ساله به دو صورت اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. روش اول: از طریق برگزاری کنکور سراسری روش دوم : از طریق برگزاری آزمونی مجزا تحت عنوان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور. با توجه به امکاناتی که این دانشگاه در اختیار دانشجویان و داوطلبان این دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد قرار داده است هر ساله شاهد افزایش تعداد داوطلبان دانشگاه پیام نور می باشیم. مزایا و امکانات این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگر به شرح زیر می باشد.
ادامه مطلب
برچسب ها : ارشد فراگیر پیام نور , کارشناسی ارشد پیام نور , کنکور کارشناسی ارشد , ارشد فراگیر پیام نور,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

لیست رشته های کنکور سراسری 97

لیست رشته های کنکور سراسری 97
لیست رشته های کنکور سراسری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره لیست رشته های کنکور سراسری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

کنکور سراسری 97 در تاریخ 7 و 8 تیر ماه برگزار شد و زمان زیادی تا مشخص شدن نتایج کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته کنکور سراسری 97 باقی نمانده است به همین دلیل داوطلبان به دنبال تحقیق در رابطه با رشته های زیر گروه های مختلف گروه آزمایشی خود هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لیست رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی، ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی را در این مطلب در اختیار شما قرار دهیم تا قبل از آغاز بازه زمانی محدود انتخاب رشته با آگاهی از ” لیست رشته های کنکور سراسری 97 ” به تحقیق درمورد رشته های مختلف بپردازید تا هنگام انتخاب رشته با آگاهی از استعداد، علاقه و مد نظر قرار دادن بازار کار، انتخاب رشته کنید. بنابراین پیشنهاد می کنیم در ابتدا لیست رشته های گروه آزمایشی خود را مطالعه کنید و سپس در صورت تمایل برای اطلاع از بازار کار رشته های مدنظر خود و ویژگی های آن رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
ادامه مطلب
برچسب ها : کنکور سراسری , رشته های کنکور سراسری, رشته های کنکور 97 , رشته های گروه آزمایشی,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین
شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

دانشگاه علوم انتظامی امین، تنها دانشگاه افسری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که وظیفه تعلیم افسران آینده ایران را بر عهده دارد و هر سال از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجو می نماید. در حال حاضر دانشگاه علوم انتظامی در انتهای اتوبان شهید همت غرب، بزرگراه شهید خرازی، دارای شش دانشکده تخصصی، یک مجتمع آموزش عالی ویژه پلیس زن و پنج مرکز آموزشی می باشد. این دانشگاه دارای 31 گروه آموزشی، 23 رشته تحصیلی و 29 گرایش می باشد و در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول فعالیت است و تحصیل در این دانشگاه شبانه روزی می باشد. متقاضیان ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین بایستی در کنکور سراسری شرکت کنند و در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 کد رشته های مربوط به دانشگاه علوم انتظامی امین را انتخاب نمایند. از آن جا که داوطلبان زیادی علاقمند ورود به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ( ناجا ) هستند. به همین دلیل این مطلب را آماده کرده ایم تا در آن به ” شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین ” و شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین بپردازیم. بنابراین اگر شما هم متقاضی ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین هستید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.
ادامه مطلب
برچسب ها : ثبت نام علوم انتظامی امین , دانشگاه علوم انتظامی امین , امتیازات دانشگاه علوم انتظامی,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

پذیرش دانشجو در 14 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نی‌ریز 97

پذیرش دانشجو در 14 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نی‌ریز 97
پذیرش دانشجو در 14 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نی‌ریز 97

دکتر سید محمدرضا رئیس السادات با برشمردن رشته‌های واحد نی ریز در مقطع ارشد شامل رشته‌های حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، مدیریت مالی، علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی درسی، جامعه شناسی، مدیریت صنعتی گرایش مدیریت عملکرد، مهندسی برق گرایش سیستمهای قدرت، مهندسی برق گرایش کنترل، مهندسی برق گرایش شبکه‌های مخابراتی، مهندسی برق گرایش مخابرات سیستم، مهندسی مکاترونیک، شیمی تجزیه، شیمی معدنی و شیمی آلی گفت: کلیه شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، میتوانند با مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به انتخاب رشته و واحد دانشگاهی خود تا ۱۰۰ مورد اقدام کنند.
ادامه مطلب
برچسب ها : ارشد آزاد نی‌ریز , دانشگاه آزاد نی‌ریز 97 , پذیرش دانشجو آزاد نی ریز,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

افراد علاقمند به تحصیل در دانشگاه افسری ارتش 98 از جمله داشگاه خاتم الانبیا، دانشگاه امام علی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی، دانشگاه فارابی و دانشگاه شهید ستاری باید در آزمون ورودی مخصوص دانشگاه افسری ارتش ثبت نام نمایند. برخی از داوطلبان به اشتباه گمان می کنند که دانشگاه افسری ارتش نیز همچون دانشگاه علوم انتظامی امین از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجو می کند، در صورتی که آزمون ورودی دانشگاه افسری به صورت مجزا از کنکور سراسری برگزار می شود. چنانچه شما نیز علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه های امام علی، دانشگاه فارابی، شهید ستارس، خاتم الانبیا و دانشگاه علوم دریایی امام خمینی هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا هم از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون دانشگاه افسری ارتش و هم از شرایط ثبت نام دانشگاه افسری و منابع سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش 98 ارتش مطلع گردید.
ادامه مطلب
برچسب ها : ثبت نام دانشگاه افسری, دانشگاه افسری ارتش, شرایط ثبت نام افسری, زمان ثبت نام دانشگاه افسری 97,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه پردیس خودگردان 96 – 97

هر کشوری برای پیشرفت نیاز به متخصصانی دارد که که به کمک کامپیوتر به حل مسائل و مشکلات جامعه بپردازند به این منظور رشته ای با عنوان مهندسی کامپیوتر ایجاد گردید. در واقع متخصصان کامپیوتر برای راحت تر کردن کار انسان به ساخت نرم افزارهای کاربردی می پردازند و این جمله را « انسان باید بیندیشد و ماشین باید کار کند » سرلوحه کار خود قرار داده اند. این رشته در مقطع کارشناسی دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزار می باشد.

 رتبه در سهمیه  رتبه کشوری  سهمیه قبولی جنسیت  شهر داوطلب  رشته  دانشگاه  نوع دوره کارنامه
2776 5257 منطقه 1 زن تهران مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
6720 13997 منطقه 1 زن تهران مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف پردیس خودگردان کارنامه
1369 4809 منطقه 2 زن زنجان مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
1520 5312 منطقه 2 مرد سبزوار مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
2040 7081 منطقه 2 مرد ساری مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
3510 11566 منطقه 2 زن قزوین مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامهادامه مطلب
برچسب ها : رتبه قبولی کامپیوتر 96 , رشته کامپیوتر , کارنامه قبولی کامپیوتر 96 , پردیس خودگردان کامپیوتر ,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

آخرین رتبه قبولی مهندسی برق دانشگاه پردیس خودگردان 96 – 97

انرژی یکی از سرمایه مهم و عظیم جوامع صنعتی امروز به شمار می رود، در واقع هر قدر انرژی و فناوری یک کشور پیشرفت زیادی داشته باشد به همان نسبت رشد اقتصادی آن کشور نیز به همان نسبت پیشرفت خواهد کرد. مهندسی برق به مطالعه و بررسی انرژی می پردازد. مهندسی برق دارای چند گرایش مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی فدرت، مهندسی کنترل، مهندسی پزشکی (  بیوانفورماتیک ، بیوالکترونیک ) می باشد.

 رتبه در سهمیه  رتبه کشوری  سهمیه قبولی  جنسیت  شهر داوطلب  رشته  دانشگاه  نوع دوره کارنامه
1709 961 منطقه 1 مرد تهران مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
3317 6332 منطقه 1 مرد تهران مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
3460 6628 منطقه 1 مرد تهران مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
3323 11036 منطقه 2 مرد کرج مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامه
7519 23426 منطقه 2 مرد کرج مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر پردیس خودگردان کارنامهادامه مطلب
برچسب ها : رتبه قبولی مهندسی برق 96 , رشته مهندسی برق , کارنامه قبولی مهندسی برق 96 , پردیس خودگردان برق,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط علی ابراهیمی |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 132 صفحه بعد